Våre ansatte

Vi har karriereveiledere flere plasser i fylket vårt. Her er en oversikt over de ansatte på de ulike kontorstedene.

Ansatte Alta

 

Portrett kvinne lyst skulderlangt hår - Klikk for stort bildeJeanette Ojala
Karriereveileder

Telefon 78 96 32 37 

Mobil  95 78 14 59 

E- post Jeanette.ojala@tffk.no

Klikk for stort bildeTrine Anita Nordeidet

Karriereveileder

Telefon 78 96 32 42

Mobil 45 03 23 19

E-post Trine.nordeidet@tffk.no

Klikk for stort bildeIngrid Helene Haldorsen

Karriereveileder

Telefon 78 96 32 57

Mobil 95 08 90 98

E-post Ingrid.haldorsen@tffk.no

 

Ansatte Vadsø


Klikk for stort bildeEspen Oskar Robertsen

Karriereveileder/fagleder Øst,

Telefon 78 96 31 75

Mobil 95 10 68 24

E-post Espen.Robertsen@tffk.no

 

Ansatte Tromsø


Klikk for stort bildeEigil Møller

Karriereveileder,

Mobil 95 08 30 42

e-post Eigil.moller@tffk.no


Klikk for stort bildeAnne Godelive Charite Uwase

Karriereveileder,

Mobil 99 25 74 67

e-post Anne.uwase@tffk.no


Klikk for stort bilde Helen Knoph Larsen

Karriereveileder

Mobil 91 51 56 93

e-post Helen.knoph.larsen@tffk.no

Klikk for stort bildeBirgitte Daae

Karriereveileder/fagleder Vest

Mobil 95 05 03 86

e-post birgitte.daae@tffk.no

 

Ansatte Bardufoss

Klikk for stort bildeFredrik Hanssen

Prosjektleder/ Karriereveileder Midt-Troms

Mobil 97 04 87 16

fredrik@midttromskarrieresenter.no

Klikk for stort bildeTone Løkstad

Karriereveileder

Mobil 97 70 22 37

tone@midttromskarrieresenter.no


Klikk for stort bildeMette Gregussen

Karriereveileder

Mobil 92 22 08 47

mette@midttromskarrieresenter.no

Til toppen